Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 okt 8:45 Champions League 1 Champions League 2
1 okt 8:45 v.v. de Blokkers JO11-2 SEW JO11-1
1 okt 8:45 Spirit 30 (SC) JO11-3 v.v. de Blokkers JO11-5
1 okt 8:45 Spirit 30 (SC) JO10-1 v.v. de Blokkers JO10-1
1 okt 8:45 Spirit 30 (SC) JO9-2 v.v. de Blokkers JO9-1
1 okt 8:45 v.v. de Blokkers JO9-3 Zouaven De JO9-4JM
1 okt 8:45 v.v. de Blokkers JO9-4 HSV Sport 1889 JO9-1
1 okt 8:45 v.v. de Blokkers JO8-1 Purmersteijn JO8-2
1 okt 9:30 Zwaluwen 30 HCSV JO13-1 v.v. de Blokkers JO13-1
1 okt 9:30 Valken de JO8-2 v.v. de Blokkers JO8-2
1 okt 9:45 Strandvogels JO9-1 v.v. de Blokkers JO9-2
1 okt 10:00 v.v. de Blokkers JO13-2 Always Forward JO13-3
1 okt 10:00 v.v. de Blokkers JO12-2 Victoria O JO12-1
1 okt 10:00 v.v. de Blokkers JO11-3 Zouaven De JO11-3JM
1 okt 10:00 v.v. de Blokkers JO10-2 Medemblik FC JO10-1
1 okt 10:00 Zwaagdijk RKVV JO10-1 v.v. de Blokkers JO10-4
1 okt 10:15 De Wherevogels JO12-2 v.v. de Blokkers JO12-3
1 okt 10:45 AFC 34 JO11-2 v.v. de Blokkers JO11-1
1 okt 11:30 s.v. Enkhuizen JO19-3 v.v. de Blokkers JO19-2
1 okt 11:30 v.v. de Blokkers JO15-2JM Always Forward JO15-4
1 okt 11:30 v.v. de Blokkers JO14-1 Westfriezen JO14-1
1 okt 11:30 v.v. de Blokkers JO14-3 s.v. Enkhuizen JO14-2
1 okt 11:30 v.v. de Blokkers JO12-1 Spirit 30 (SC) JO12-1
1 okt 11:30 v.v. de Blokkers MO13-1 Bilt De FC MO13-1
1 okt 12:00 Always Forward JO14-3 v.v. de Blokkers JO14-2
1 okt 12:00 ST Twisk/Opperdoes JO11-1JM v.v. de Blokkers JO11-4
1 okt 13:00 KGB JO16-2 v.v. de Blokkers JO16-2
1 okt 13:15 v.v. de Blokkers JO16-1 Always Forward JO16-2
1 okt 13:15 v.v. de Blokkers JO15-1 s.v. Enkhuizen JO15-1
1 okt 13:15 v.v. de Blokkers MO13-2 Medemblik FC MO13-1
1 okt 15:00 v.v. de Blokkers JO19-1 Reiger Boys JO19-3
1 okt 15:00 v.v. de Blokkers MO20-1 ADO '20 MO20-1
1 okt 15:30 Always Forward MO20-1 v.v. de Blokkers MO20-2
1 okt 15:35 Volendam (rkav) JO17-2 v.v. de Blokkers JO17-1
2 okt 9:30 SV Spartanen 4 (zon) v.v. de Blokkers 2 (zon)
2 okt 10:00 Keeperstraining 1 (zon) Keeperstraining 2 (zon)
2 okt 10:00 AZ voetbalschool 1 AZ voetbalschool 2
2 okt 10:30 v.v. de Blokkers 35+2 (zon) v.v. de Blokkers 35+1 (zon)
2 okt 12:00 s.v. Enkhuizen 4 (zon) v.v. de Blokkers 4 (zon)
2 okt 13:00 WBSV 2 (zon) v.v. de Blokkers 3 (zon)
5 okt 19:00 Zouaven (de) JO16-3 v.v. de Blokkers JO16-2
5 okt 19:55 ZV Vrone 7 (zaal) v.v. de Blokkers 1 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!