1e klasse (2e fase) 01

1e klasse (2e fase) 01

Datum Thuis Uit Uitslag
11-06-2022 s.v. Enkhuizen JO19-1 Jong Holland JO19-1 1 - 1
04-06-2022 v.v. de Blokkers JO19-1 Jong Holland JO19-1 3 - 0
31-05-2022 s.v. Enkhuizen JO19-1 v.v. de Blokkers JO19-1 6 - 0
28-05-2022 De Wherevogels JO19-3 Sporting Andijk JO19-1 2 - 3
24-05-2022 s.v. Enkhuizen JO19-1 Sporting Andijk JO19-1 2 - 2
21-05-2022 Wieringermeer JO19-1 Jong Holland JO19-1 5 - 2
21-05-2022 ZOB JO19-1 Sporting Andijk JO19-1 4 - 1
21-05-2022 De Wherevogels JO19-3 Kolping Boys JO19-2 2 - 3
17-05-2022 Jong Holland JO19-1 ZOB JO19-1 4 - 5
14-05-2022 Kleine Sluis JO19-1 De Wherevogels JO19-3 1 - 1
14-05-2022 Kolping Boys JO19-2 Wieringermeer JO19-1 3 - 0
11-05-2022 Kolping Boys JO19-2 Sporting Andijk JO19-1 3 - 0
07-05-2022 s.v. Enkhuizen JO19-1 ZOB JO19-1 2 - 1
07-05-2022 Jong Holland JO19-1 De Wherevogels JO19-3 1 - 3
23-04-2022 ZOB JO19-1 Kolping Boys JO19-2 1 - 1
23-04-2022 v.v. de Blokkers JO19-1 Sporting Andijk JO19-1 2 - 2
23-04-2022 s.v. Enkhuizen JO19-1 Jong Holland JO19-1 -
23-04-2022 Wieringermeer JO19-1 Kleine Sluis JO19-1 1 - 0
20-04-2022 Kolping Boys JO19-2 s.v. Enkhuizen JO19-1 2 - 1
16-04-2022 Sporting Andijk JO19-1 s.v. Enkhuizen JO19-1 5 - 0
12-04-2022 Sporting Andijk JO19-1 ZOB JO19-1 1 - 4
09-04-2022 Kleine Sluis JO19-1 ZOB JO19-1 0 - 1
09-04-2022 De Wherevogels JO19-3 v.v. de Blokkers JO19-1 6 - 0
05-04-2022 Jong Holland JO19-1 Sporting Andijk JO19-1 4 - 2
02-04-2022 Sporting Andijk JO19-1 Kolping Boys JO19-2 1 - 2
02-04-2022 Wieringermeer JO19-1 De Wherevogels JO19-3 0 - 3
02-04-2022 s.v. Enkhuizen JO19-1 Kleine Sluis JO19-1 1 - 0
26-03-2022 Kleine Sluis JO19-1 Sporting Andijk JO19-1 3 - 0
26-03-2022 Kolping Boys JO19-2 Jong Holland JO19-1 2 - 5
26-03-2022 Wieringermeer JO19-1 v.v. de Blokkers JO19-1 4 - 0
26-03-2022 De Wherevogels JO19-3 ZOB JO19-1 0 - 4
19-03-2022 s.v. Enkhuizen JO19-1 De Wherevogels JO19-3 5 - 1
19-03-2022 v.v. de Blokkers JO19-1 Kolping Boys JO19-2 2 - 3
19-03-2022 Jong Holland JO19-1 Kleine Sluis JO19-1 5 - 4
19-03-2022 ZOB JO19-1 Wieringermeer JO19-1 7 - 3
12-03-2022 Kleine Sluis JO19-1 Kolping Boys JO19-2 0 - 1
12-03-2022 Wieringermeer JO19-1 s.v. Enkhuizen JO19-1 1 - 3
12-03-2022 ZOB JO19-1 v.v. de Blokkers JO19-1 7 - 0
05-03-2022 Sporting Andijk JO19-1 De Wherevogels JO19-3 2 - 3
05-03-2022 Kolping Boys JO19-2 ZOB JO19-1 1 - 1
26-02-2022 Wieringermeer JO19-1 Kolping Boys JO19-2 1 - 3
26-02-2022 ZOB JO19-1 Kleine Sluis JO19-1 2 - 2
12-02-2022 Sporting Andijk JO19-1 Wieringermeer JO19-1 5 - 0
12-02-2022 v.v. de Blokkers JO19-1 Kleine Sluis JO19-1 0 - 2
05-02-2022 Kolping Boys JO19-2 De Wherevogels JO19-3 5 - 2
05-02-2022 v.v. de Blokkers JO19-1 s.v. Enkhuizen JO19-1 3 - 2
05-02-2022 Jong Holland JO19-1 Wieringermeer JO19-1 4 - 1
29-01-2022 ZOB JO19-1 Jong Holland JO19-1 2 - 4
29-01-2022 De Wherevogels JO19-3 Kleine Sluis JO19-1 0 - 2
18-12-2021 Jong Holland JO19-1 Kolping Boys JO19-2 4 - 4
18-12-2021 Wieringermeer JO19-1 Sporting Andijk JO19-1 4 - 3
11-12-2021 Jong Holland JO19-1 s.v. Enkhuizen JO19-1 4 - 2
11-12-2021 Kleine Sluis JO19-1 Wieringermeer JO19-1 2 - 0
11-12-2021 Jong Holland JO19-1 s.v. Enkhuizen JO19-1 4 - 2
11-12-2021 Sporting Andijk JO19-1 v.v. de Blokkers JO19-1 3 - 3
04-12-2021 s.v. Enkhuizen JO19-1 Kolping Boys JO19-2 2 - 3
04-12-2021 Sporting Andijk JO19-1 Jong Holland JO19-1 2 - 2
04-12-2021 v.v. de Blokkers JO19-1 De Wherevogels JO19-3 5 - 1
27-11-2021 Jong Holland JO19-1 v.v. de Blokkers JO19-1 7 - 1
27-11-2021 Kleine Sluis JO19-1 s.v. Enkhuizen JO19-1 1 - 1
27-11-2021 De Wherevogels JO19-3 Wieringermeer JO19-1 2 - 0
20-11-2021 Sporting Andijk JO19-1 Kleine Sluis JO19-1 6 - 2
20-11-2021 v.v. de Blokkers JO19-1 Wieringermeer JO19-1 0 - 1
20-11-2021 ZOB JO19-1 De Wherevogels JO19-3 1 - 0
20-11-2021 s.v. Enkhuizen JO19-1 Reiger Boys JO19-2 -
13-11-2021 Kleine Sluis JO19-1 Jong Holland JO19-1 3 - 5
13-11-2021 Wieringermeer JO19-1 ZOB JO19-1 2 - 2
13-11-2021 Kolping Boys JO19-2 v.v. de Blokkers JO19-1 5 - 2
13-11-2021 Reiger Boys JO19-2 Sporting Andijk JO19-1 1 - 7
13-11-2021 De Wherevogels JO19-3 s.v. Enkhuizen JO19-1 0 - 3
06-11-2021 Jong Holland JO19-1 Reiger Boys JO19-2 6 - 2
06-11-2021 s.v. Enkhuizen JO19-1 Wieringermeer JO19-1 3 - 2
06-11-2021 v.v. de Blokkers JO19-1 ZOB JO19-1 1 - 6
06-11-2021 Kolping Boys JO19-2 Kleine Sluis JO19-1 2 - 0
30-10-2021 ZOB JO19-1 s.v. Enkhuizen JO19-1 1 - 0
30-10-2021 Kleine Sluis JO19-1 v.v. de Blokkers JO19-1 3 - 0
30-10-2021 Reiger Boys JO19-2 Kolping Boys JO19-2 5 - 4
30-10-2021 De Wherevogels JO19-3 Jong Holland JO19-1 4 - 3
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!