Keukenloods

MEGA

Timmerfabriek Schouten

AZ Online Voetbalschool

Van Der Maat

Vastenburg Schoonmaak & Onderhoud

Keukenloods

Mobilito

ELVO Verhuur

Heilig BV

http://www.davelaar-koeken.nl/

Van Der Maat

MEGA

Veldhuis Zonwering

Van Vugt Verkeersopleidingen

Duyn's Teamsportwear
Deel via Twitter Deel op Facebook

Tweede voorlopige teamsamenstelling 2018-2019

De voorlopige teamsamenstelling van het seizoen 2017-2018 is bekend. In welk team je volgend seizoen speelt, is bepaald op basis van:

  • Je leeftijd.

  • Je eigen wensen; plezier staat immers bij v.v. De Blokkers hoog in het vaandel. De hoofdbegeleider heeft zoveel mogelijk rekening gehouden met je wensen.

  • Je voetbalvaardigheden; v.v. De Blokkers wil elke speler op zijn of haar eigen niveau laten spelen en verder ontwikkelen. Je huidige trainers/begeleiders hebben jouw voetbalvaardigheden geëvalueerd.

De personen op de volgende functies zijn betrokken bij het samenstellen van de teams:

  • Coördinator Jeugdopleiding Bovenbouw en Onderbouw.

  • Coördinator keeperstrainer en de keepertrainers.

  • Trainers en begeleiders van alle teams.

De personen op bovenstaande functies adviseren de desbetreffende hoofdbegeleider. De hoofdbegeleider is verantwoordelijk voor het proces van de teamsamenstelling en maakt de voorlopige en de uiteindelijke teamsamenstelling.

Trainers en begeleiders
Indien bekend zijn de begeleiders/trainers aangegeven. Op één selectieteam na, zijn we erin geslaagd om voor ieder selectieteam een trainer te benoemen. Heeft u zelf interesse in het trainen en/of begeleiden van een team, geef dit dan aan bij de hoofdbegeleiders. Zij gaan ook ouders benaderen voor de begeleiding van recreantenteams.

Vraag het je hoofdbegeleider
Voor eventuele vragen en/of opmerkingen over de voorlopige teamsamenstelling kun je altijd met je hoofdbegeleider contact opnemen:

Tot slot: vanwege de doorlopende aanmeldingen in de zomer, wordt de teamsamenstelling van de Champions League begin september bekendgemaakt.

Met sportieve groet,

Jeugdbestuur v.v. De Blokkers

 

VOORLOPIGE TEAMSAMENSTELLING 2018-2019
Ga direct naar:

JO8, JO9, JO10, JO11, JO12, JO13, JO14, JO15, JO16, JO17, JO19
MO13, MO15, MO17

JO8

Team: JO8-1
Klasse: 1e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Kelly Moerman
Trainer: Jordi Rottiné
Begeleider: Wali Ahmad
   
1 Yasin Ahmad
2 Senn de Boef
3 Ryu Soedira
4 Levi Moerman
5 Samuel Agyeman-Duah
6 Levi Rottiné
7 Kenzo van Sinderen
8 Marijn Groenewold
   
Team: JO8-2
Klasse: 2e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider: Zoltan Varga
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Viraj Balkaran
2 Ruben van der Beek
3 Senn Spel
4 Bodhy Stavenuiter
5 Nandor Varga
6 Justin van der Meijs
7 Milan Robert
8 Kuilder, Max
   
Team: JO8-3
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider: nog niet bekend
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Pepijn Siebenlist
2 Casper Zelinski
3 Jayden Zwaal
4 Jasmijn Koen
5 Dy Geerdorf
6 Daan Weening
7 Cas de Jong

JO9

Team: JO9-1
Klasse: Hoofdklasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Emilio de Boer
Begeleider/trainer: Roderick Thijssen
   
1 Noud Kraaijer- KEEPER
2 Tim Heilig
3 Sem Wahlen
4 Jeremy Thijssen
5 Timo de Wit
6 Mylan Roos
7 Jayden de Klerk
8 Rens Verweij
   
Team: JO9-2
Klasse: 1e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider: Erwin Schneiders
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Thijs Schneiders
2 Morgan Tromp
3 Teun Reinds
4 Dylan Jukhoo
5 Jayden Kappelhof
6 Jari Hoevers
7 Isa Karacayli
   
Team: JO9-3
Klasse: 2e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider: Jeroen Gouveneur
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Theimen Kroes
2 Lucas Scherpenzeel
3 Milo de Koning
4 Mees Gouverneur
5 Ziva van Roozelaar
6 Isa Eijking
   
   
Team: JO9-4
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider: Vicente Ariza van Anraat
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Alain Delmee
2 Ryan Meijer
3 Tjeno Duif
4 Thijs de Lange
5 Feline Veldhuis
6 Daisy Kramer
7 Rubén Ariza van Anraat
   
   
Team: JO9-5
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider: nog niet bekend
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Ivalia Bakker
2 Lieke Dop
3 Anna Dop
4 Fa Thang Nguyen
5 Arjun Balkaran
6 Bruce Daalmijer

JO10

Team: JO10-1
Klasse: Hoofdklasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Michel van der Meer
Begeleider/trainer: Mehmet Aktas
   
1 Thijs Molenaar
2 Thijmen Groenewold
3 Denny van der Meer
4 Jim Oudt
5 Aaron Struwe
6 Matthijs Vis - KEEPER
7 Delinyo Schuurman
8 Kaya Aktas
   
   
Team: JO10-2
Klasse: 2e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Danny 't Hoen
Begeleider Karin Schagen
   
1 Stijn Otten
2 Stijn Molenaar - KEEPER
3 Armando Thijssen
4 Dylan Dudink
5 Miguel 't Hoen
6 Mitchell van der Zee
7 Marith Schagen
8 Arvind Pantjoe
   
   
Team: JO10-3
Klasse: 2e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer Dennis Eilers
Begeleider: John Koopen
   
1 Rick van der Rol - KEEPER
2 Stan Heilig
3 Tiamo van Sinderen
4 Silvan Eilers
5 Casper Koopen
6 Finn de Jong
7 Damiën Bazuin
   
   
Team: JO10-4
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Breunis Fieret
Begeleider/trainer: Luc Sachs
   
1 Björn van de Weit
2 Julian Fieret
3 Menno Sachs
4 Robin Galavazi
5 Tobias de Vries
6 Jayden Gyan
7 Gael Reija Spoelstra
   
   
Team: JO10-5
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Pieter Jan Gutter
Trainer: Jordi Rottiné
   
1 Bass Nguyen
2 Marit van der Beek
3 Niel Pantjoe
4 Rosa Gutter
5 Sylvana Westerhuis
6 Lieke Smit
7 Roos Rottiné
   
Team: JO10-6
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider: Anita Abelman
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Faysal Nadirhoessein
2 Thijs van Roy
3 Ryan Abelmann
4 Eduardo Agyeman-Duah
5 Esmee Wit
6 Cas van Ginkel
7 Teer, Ymke
8 Tran, Nhat Trung

JO11

Team: JO11-1
Klasse: 1e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Raymon de Groot
Begeleider: Maarten Sijm
   
1 Milan Sligting
2 Rieno van der Ven
3 Glenn de Groot - KEEPER
4 Tim van der Wind
5 Justin van den Burg
6 Justin Langerhorst
7 Jurre Sijm
8 Thimo Lunter
9 Bram Leidekker
10 Julian van Slooten
11 Floris van Slooten
   
   
Team: JO11-2
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer Dennis Dordregter
Begeleider: Stephan Raspoort
   
1 Casper Evers - KEEPER
2 Mike Sachs
3 Beau Raspoort
4 Jayden Smits
5 Jelmer Terstappen
6 Denley de Greeuw
7 Mano Dordregter
8 Pim Vreeker
9 Tim de Jong
10 Tijn van den Ende
11 Nick Meijer
   
   
Team: JO11-3
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Richard van Duuren
Begeleider/trainer: Heri Sutisna
   
1 Noah Sutisna - KEEPER
2 Mitch van Duuren
3 Melle Kaspers
4 Nick Moerman
5 Jamie Seur
6 Taylan Topcu
7 Kian van der Feer
8 Melvin Blaazer
9 Jesse Lunter
10 Thom Wassenaar
11 Julian v/d Bovenkamp
   
   
Team: J011-4
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Barry van Viegen
Begeleider/trainer: Niels Visje
   
1 Nick Andrioli
2 Senne Schut
3 Justin van Viegen
4 Mitch Visje
5 Boudewijn Bartels - KEEPER
6 Nils Orme
7 Bram Reinds
8 Dan Hoogland
9 Dani Elahi
10 Soufiane Kadiri

JO12

Team: JO13-4 (overgangsjaar E-top)
Klasse: 10e
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Pietro Perra
Begeleider/trainer: Mark Tromp
   
1 Casper Vis
2 Sven Kraaijer
3 Xavier Smeets
4 Koen Mesman
5 Roel Mentjox
6 Mason Brouwer
7 Xavi Resodikromo
8 Gianni Perra
9 Olivier Schaap
10 Ryan Tromp
11 Dennis Gyan
12 Joy Liberia
13 Sven Niessen
   
   
Team: Blokkers JO12-1G
Klasse: 2e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Bulent Ersintepe
Begeleider/trainer: Danny Niessen
Begeleider: Bob Schouten
   
1 Christel Okpara - KEEPER
2 Jelte Weening
3 Noïck Bidesie
4 Stef Dekker
5 Pieter Wassenaar
6 Jessy Reus
7 Velican Ersintepe
8 Mike van Ginkel
9 Taeke Schouten
10 Tijs Dolstra
   
Team: Blokkers JO12-2
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Trainer: Jassir el Guennouni
Trainer: Daan Bruin
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Jesse Overberg
2 Rico Jong
3 Luca Weesing
4 Jesper Peters
5 Manu de Koning
6 Jeffrey den Bak
7 JingYang Wang
8 Koen van der Lee

JO13

Team: Blokkers JO13-1
Klasse: 2e Klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Alan Misseyer
Begeleider/trainer: nog niet bekend
   
1 Brinkmann, Mika
2 Frenzen, Nathan
3 Groot, Dean de
4 Houtsnee, Devante
5 Huijsman, Jade
6 Jonkman, Gijs
7 Kelder, Julian op den
8 Knook, Quinten
9 Misseyer, Raf
10 Nguyen, Dan
11 Nguyen, Kevin
12 Rempt, Bjorn
13 Vlaar, Wesley
14 Zinkstok, Dario
15 Dudink, Quinten - KEEPER
   
   
Team: Blokkers JO13-2G
Klasse: 3e Klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Dave van der Laan
Begeleider/trainer: Pieter Jan Gutter
   
1 Buijs, Remco
2 Dekker, Joris
3 Gutter, Tim
4 Haveman, Levin
5 Hoff, Ruben
6 Laan, Ryan van der
7 Manshanden, Lars
8 Veerman, Michael
9 Onkenhout, Jaiden
10 Polanen Petel, Viggo van
11 Sas, Ryan
12 Wind, Twan van der
13 Frenzen, Amy
14 Mulder, Lucy
   
   
Team: Blokkers JO13-3
Klasse: 4e Klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Laurens Plum
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Belkasmi, Amin
2 Broersen, Daan
3 Duijst, Tristan
4 Graaff, Jonathan de
5 Jonker, Luca de
6 Kuijper, Steijn
7 Parviainen, Sam
8 Plum, Renzo
9 Schagen, Marijn
10 Schuitemaker, Maxim
11 Swagerman, Mick
12 Velden, Mariano van der
13 Pijsel, Sem
14 Hof, Maurice van 't
15 Veerman, Michael
16 Molenaar, Tim

JO14

Team: Blokkers JO14-1
Klasse: Hoofdklasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer : Martijn van der Linden
Begleider: Danny Fischer
   
1 Beetz, Sem
2 Blenk, Quinten
3 Bunsee, Chivano
4 Dekker, Finn
5 Fischer, Jelmar
6 Konst, Quinten
7 Kuiper, Bram
8 Lee, Shem van der
9 Roestenburg, Jari
10 Bergh, Lucas van den
11 Terpstra, Bram
12 Wind, Jesse van der
13 Woltering, Matts-Paul
14 Dinh, Tim
   
   
Team: Blokkers JO14-2
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: nog niet bekend
Begeleider/trainer: nog niet bekend
   
1 Ronde, Tom
2 Bovenkamp, Jonas van de
3 Dijkhuizen, Jort
4 Dolstra, Jort
5 Empel, Jeroen van
6 Bot, Daan
7 Klaij, Sean
8 Leidekker, David
9 Moerman, Cas
10 Okpara, Daniel
11 Visser, Russel
12 Bootsveld, Enzo
13 Grooters, Finn
   
   
Team: Blokkers JO14-3
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Timo de Boer
Begeleider/trainer: Mark Tromp
   
1 Boer, Michael de
2 Boer, Ramon de
3 Boersma, Thomas
4 Haan, Maurits de
5 Jaspers, Mik
6 Langerhorst, Jamie
7 Mentjox, Lex
8 Mussie, Naod
9 Tol, Wouter
10 Westerhuis, Maik
11 Abelmann, Timo
12 Jaworski, Kuba
13 Tromp, Connor

JO15

Team: JO15-1G
Klasse: 1e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: selectieteam
Selectietrainer a.i.: Cees de Geus
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Berkum, Menno van
2 Bernedo Hayema, Lukas
3 Bouwman, Yari
4 Comis, Finn
5 Greeuw, Jesper de
6 Haaf, Kobus ten
7 Jonker, Nando de
8 Kleijwegt, Victor
9 Klinkhamer, Jelte
10 Knol, Cato
11 Parviainen, Max
12 Sterk, Wessel
13 Wagenaar, Wouter
14 Zwiggelaar, Iliass
   
   
Team: JO15-2
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Pierre van Soest
Begeleider: René Smits
   
1 Berg, Sander van den
2 Commandeur, Ivar
3 Gutter, Koen
4 Heuperman, Tobias
5 Jansen, Olivier
6 Koopen, Michiel
7 Jelmer van der Voort
8 Mamman, Kai
9 Mierlo, Sep van
10 Schagen, Justin
11 Smits, Milan
12 Soest, Wesley van
13 Varga, Ferry
14 Zhao, Robin
15 Zwaag, Rein van der

JO16

Team: JO16-1G
Klasse: Hoofdklasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Bart de Groot
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Alberg, Terence
2 Baren, Bram van
3 Beutick, Cheyenne
4 Brinkmann, Tim
5 Dijk, Davey van
6 Druijf, Rick
7 Hoed, Dex den
8 Laan, Lucas
9 Lockhorst, Tim
10 Misseyer, Seb
11 Oskam, Kjell
12 Piette, Chester
13 Plomp, Dyon

JO17

Team: JO17-1
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Patrick de la Croix
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Belkasmi, Adil
2 Broers, Sven
3 Croix, Philippe de la
4 Greeuw, Mike de
5 Henriët, Jake
6 Kenter, Jurre
7 Kluitenberg, Tristan
8 Mol, Levi
9 Penning, Thijmen
10 Ronde, Bas
11 Schutte, Dan
12 Sierkstra, Tim
13 Steenbergen, Job van
14 Vlaar, Colin
15 Daggelder, Bas
16 Hagen, Colin
   
Team: JO17-2
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer Etiënne Aal
Begeleider/trainer René Broersen
   
1 Bidesie, Milan
2 Brull, Emma
3 Glas, Gavin
4 Oude Bos, Wijnant
5 Rijk, Delano de
6 Stortenbeker, Bas
7 Tempo, Pharrel
8 Terpstra, Owen
9 Ven, Joey van de
10 Boer, Sijf de
11 Broersen, Thijs
12 Cillekens, Gijs
13 Doevendans, Michael
14 Koopmans, Job
15 Spruit, Thimo

JO19

Team: JO19-1
Klasse: 1e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Michel van der Meer
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Batyga, Filip
2 Coffeng, Floris
3 Fransen, Jordy
4 Ginkel, Max van
5 Gooyers, Damian
6 Haverlag, Kaj
7 Hoed, Ralph den
8 Ipema, Sam
9 Karel, Marvin
10 Meer, Davy van der
11 Penning, Daan
12 Piette, Nigel
13 Runia, Jurre
14 Sasburg, Sem
15 Snoey Kiewit, David
16 Brunsee, Marcelino
   
Team: JO19-2
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider: nog niet bekend
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Bakker, Barry
2 Bisschop, Reno
3 Bunsee, Marcelino
4 Castricum, Jorick
5 Flink, Irving
6 Gashi, Luan
7 Gasteren, Thomas van
8 Kras, Jop
9 Schouten, Timo
10 Sokhn, Sabry
11 Suierveld, Daan
12 Sumins, Vlad
13 Vader, Raymon
14 Tilet, Jurre
15 Atalaya, Kenan
   
Team: JO19-3
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Richard Baauw
Begeleider/trainer: Sven Waersegers
   
1 Baauw, Thijs
2 Bijland, Zaïef
3 Dekker, Noah
4 Ersert, Arda
5 Jansen, Piotr
6 Mijnals, Jayden
7 Nootebos, Sven
8 Oskam, Lars
9 Pinheiro, Ricardo
10 Salimi, Ayoub
11 Sit, Thijmen
12 Steen, Dylan
13 Waersegers, Dennis
14 Blokstra, Jan
   
Team: JO19-4
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider: nog niet bekend
Begeleider: nog niet bekend
   
1 Bilgin, Alpercan alper
2 Boer, Casper de
3 Dalen, Tom van
4 Do, Truong
5 Feldhaus, Joris
6 Oude Bos, Thijmen
7 Aal, Youri
8 Sallabas, Abdulkadir
9 Schuitemaker, Sven
10 Fishale Mahder, Nahom
11 Mekonen Mhare, Eyob
12 Verduin, Stefan
13 Andria Valero, Mitch
14 Zemnako, Zamwa

MO13

Team: Blokkers MO13-1
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer Marcel Lagerweij
Begeleider/trainer Maarten Sijm
   
1 Akoubna, Najat
2 Bakker, Esmee
3 Boer, Julia de
4 Dongen, Marlou van
5 Katers, Chantal
6 Lagerweij, Stephanie
7 Meij, Kimberley de
8 Sijm, Britt
9 Smit, Josine
10 Tonkes, Lima
11 Verheijen, Fybie
12 Besanger, Lindsay
13 Sara van der Ende
   
Team: Blokkers MO13-2
Klasse: 4e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer Olav Versteeg
Begeleider/trainer nog niet bekend
   
1 Eliza Versteeg
2 Maud Dijkhuizen
3 Noa van Akkeren
4 Romee Marohn
5 Zhané Roije
6 Neomie Reekers
7 Naomi Hartman
8 Sara van der Ende
9 Imaan Issa

MO15

Team: Blokkers JO15-3M
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Niels Mul
Begeleider/trainer Richard Besanger
   
1 Appel, Iris
2 Besanger, Grazyna
3 Brull, Inez
4 Dop, Nynke
5 Doves, Kaylee
6 Groenfeld, Fiessa
7 Haakman, Jasmijn
8 Hendrikx, Saskia
9 Hofstede, Sandy ter
10 Koeman, Anne
11 Laere, Yasmin van
12 Mol, Maxime
13 Mul, Kaylee
14 Stoutenburg, Kirsten
   
   
Team: Blokkers MO15-1
Klasse: 1e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer Richard Andriessen
Begeleider/trainer Patrick Steur
   
1 Blokstra, Emma
2 Andriessen, Marissa
3 Bromirska, Patricia
4 Daggelder, Tess
5 Dop, Maartje
6 Galavazi, Isa
7 Gooijer, Tessa de
8 Koeman, Sara
9 Koopman, Eline
10 Lee, Tessa van der
11 Lemmers, Lisa
12 Steur, Amber
13 Sunnotel, Lois
14 Teer, Janne
   
   
Team: Blokkers MO15-2
Klasse: 2e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer: Bas Ording
   
1 Brink, Marloes van den
2 Buijs, Anouk
3 Dalen, Luna van
4 Guennouni, Lamaye El
5 Ipema, Tess
6 Jeninga, Elles
7 Jonker, Noortje
8 Katers, Michelle
9 Noordenbos, Fabiën
10 Ording, Chenoa
11 Reitsma, Nina
12 Schouten, Yara
13 Thai, Cammy

MO17

Team: Blokkers MO17-1
Klasse: 2e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Selectieteam
Selectietrainer: Sander Bobeldijk
Begeleider/trainer nog niet bekend
   
1 Ansett, Deveney
2 Bakker, Ilva
3 Bakker, Sophie
4 Bobeldijk, Laura
5 Bot, Anne
6 Bruins, Judy
7 Goudriaan, Yedi
8 Haan, Kim de
9 Hoogland, Anne
10 Licht, Emma
11 Lindeboom, Jill
12 Sachs, Richelle
13 Schouten, Amber
14 Visser, Tessa
   
Team: Blokkers MO17-2
Klasse: 3e klasse
Categorie: B-categorie
Soort: Recreatieteam
Begeleider/trainer Mike Koning
Begeleider/trainer nog niet bekend
   
1 Koning, Joyce
2 Kraakman, Eva
3 Lange, Michelle de
4 Oudendammer, Romy den
5 Schuddeboom, Jink
6 Spekking, Julia
7 Top, Michelle
8 Tusveld, Emma
9 Wielinga, Danika
10 Wolff, Chor
11 Wouda, Merel
12 Doevedans, Nicole
13 Van der Leek, Julia

 

 

 

 

 

 



Tweede voorlopige teamsamenstelling 2018-2019

Gepubliceerd: 27-6-2018 22:35:20 door Rooslangendijk
Laatste update: 19-07-2018 23:04:14 door Rooslangendijk