Cookie beleid vv De Blokkers

De website van vv De Blokkers is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. de Blokkers JO12-5 16.00 - 17.15 Martin Bommels
  • E2
  • 2
  • -
v.v. de Blokkers JO11-4 16.15 - 17.15 Michel Beentjes
  • F1
  • 5
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO8-1 17.00 - 18.00 Henk de Ruiter, Arnout Zwart
  • E1
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO8-2 17.00 - 18.00
  • E1
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO8-3 17.15 - 18.15 Amarildo Jiawan
  • E1
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO10-3 17.30 - 18.30 Alexander Morsink
  • E2
  • 19
  • -
v.v. de Blokkers JO10-4 17.30 - 18.30 Linda Ducro, Richard Okx, Henk de Ruiter
  • E2
  • 19
  • -
v.v. de Blokkers JO13-3 17.30 - 18.30 Remco Zwaal, Roy van der Linden
  • A1
  • 11
  • -
v.v. de Blokkers JO11-1 17.30 - 18.45 Niels Pool
  • F1
  • 11
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO11-2 17.30 - 18.45 Jink Schuddeboom
  • F1
  • 9
  • -
v.v. de Blokkers JO9-1 17.45 - 18.45 Ewelina Schuurman, Tom Romein
  • A2
  • 8
  • -
v.v. de Blokkers JO9-2 17.45 - 18.45 Mark Pierik
  • A2
  • 8
  • -
v.v. de Blokkers JO9-3 17.45 - 18.45 Amarildo Jiawan
  • A2
  • 8
  • -
v.v. de Blokkers JO10-1 17.45 - 18.45 Every Janzen
  • A1
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers JO10-2 17.45 - 18.45 Ricky Janssen
  • A1
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers JO12-1 18.00 - 19.15 Martin Slob, Roy Schouten, Twan van der Wind
  • E1
  • 7
  • -
v.v. de Blokkers JO12-2 18.00 - 19.15 Barry van Viegen
  • E1
  • 14
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO14-2 18.30 - 19.45 Frank Kappelhof, Farley Vlijter
  • E2
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO16-2 18.45 - 20.00 Barry van Viegen, René Smits
  • F2
  • 10
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO17-1 18.45 - 20.00 Thijmen Penning, Mike de Greeuw
  • F1
  • 9
  • -
v.v. de Blokkers MO15-1 18.45 - 20.00 Maurits de Haan, Koen Gutter
  • A1
  • 20
  • sleutel
v.v. de Blokkers MO15-2 18.45 - 20.00 Mark Dop, Daan Eijking
  • A2
  • 15
  • -
v.v. de Blokkers JO14-1 19.15 - 20.30 Erwin Schneiders, Cris Meijer
  • E1
  • 18
  • -
v.v. de Blokkers JO17-2 20.00 - 21.15 Rick Brouwer, Robin Rempt
  • A2
  • 2
  • -
v.v. de Blokkers JO19-1 20.00 - 21.30 Koen op den Kelder
  • A1
  • 1
  • sleutel
v.v. de Blokkers O23-1 20.00 - 21.30 Henk Andria Valero
  • F1
  • 11
  • sleutel
v.v. de Blokkers O23-2 20.00 - 21.30 René Smits, Pierre van Soest
  • F2
  • 12
  • sleutel

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. de Blokkers JO11-3 17.45 - 18.45 Alex Hulsman
  • E1
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers JO15-1 18.15 - 19.45 Ayoub Salimi
  • F2
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO16-1 18.15 - 19.45 Damian Gooyers, Marco Kempe
  • F1
  • 7
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO13-1 18.30 - 19.45 Wali Ahmad
  • A2
  • 8
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO13-2 18.30 - 19.45 Marco Robert, Gafour Amozlouf
  • A1
  • 9
  • -
v.v. de Blokkers MO13-1 18.45 - 20.00 Maartje Dop, Isa Galavazi
  • E1
  • 19
  • -
v.v. de Blokkers MO15-3 18.45 - 20.00 Vincent Oudt, Floris Schenk
  • E1
  • 18
  • -
v.v. de Blokkers JO15-2JM 19.45 - 20.45 Edwin van der Rol, Breunis Fieret
  • F1
  • 10
  • -
v.v. de Blokkers JO15-3 19.45 - 20.45
  • F2
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers 1 20.00 - 21.30 Wali Ahmad, Michel van der Meer, Hans Zwagerman
  • A, kunstgras
  • 1
  • Zwart shirt, sleutel
v.v. de Blokkers 2 20.00 - 21.30 Wali Ahmad, Michel van der Meer, Hans Zwagerman
  • A, kunstgras
  • 1
  • -
v.v. de Blokkers VR1 20.00 - 21.30 Gaby van der Werf, Patrick Steur
  • E2
  • 17
  • sleutel

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. de Blokkers JO8-2 16.00 - 17.00 Eelco Comis
  • F1
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO8-3 16.00 - 17.00 Carmelo Tros
  • F1
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers JO9-3 16.00 - 17.00 Eelco Comis
  • F1
  • 8
  • -
v.v. de Blokkers JO10-3 16.20 - 17.20 Eelco Comis
  • F1
  • 19
  • -
v.v. de Blokkers JO10-4 16.20 - 17.20 Eelco Comis
  • F1
  • 19
  • -
v.v. de Blokkers JO11-3 16.40 - 17.40 Barry van Viegen
  • F1
  • 5
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO11-4 16.40 - 17.40 Barry van Viegen
  • F1
  • 5
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO8-1 17.00 - 18.00 Henk de Ruiter, Arnout Zwart
  • A2
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO12-3 17.00 - 18.00 Eelco Comis
  • F1
  • -
v.v. de Blokkers JO12-4 17.00 - 18.00 Eelco Comis
  • F1
  • -
v.v. de Blokkers JO12-5 17.00 - 18.00 Eelco Comis
  • F1
  • -
v.v. de Blokkers JO13-3 17.30 - 18.30 Remco Zwaal, Roy van der Linden
  • A1
  • 11
  • -
v.v. de Blokkers JO11-1 17.30 - 18.45 Niels Pool
  • F1
  • 11
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO11-2 17.30 - 18.45 Jink Schuddeboom
  • F1
  • 9
  • -
v.v. de Blokkers JO12-2 17.30 - 18.45 Barry van Viegen
  • F2
  • 14
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO9-1 17.45 - 18.45 Ewelina Schuurman, Tom Romein
  • A2
  • 8
  • -
v.v. de Blokkers JO9-2 17.45 - 18.45 Mark Pierik
  • A2
  • 8
  • -
v.v. de Blokkers JO19-1 (zon) 18.00 - 19.00 Johan de Graaff
  • E1
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers JO12-1 18.45 - 20.00 Martin Slob, Roy Schouten, Twan van der Wind
  • A2
  • 7
  • -
v.v. de Blokkers JO14-2 18.45 - 20.00 Frank Kappelhof, Farley Vlijter
  • E2
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO16-2 18.45 - 20.00 Barry van Viegen, René Smits
  • F2
  • 10
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO17-1 18.45 - 20.00 Thijmen Penning, Mike de Greeuw
  • F1
  • 9
  • -
v.v. de Blokkers MO15-1 18.45 - 20.00 Maurits de Haan, Koen Gutter
  • A1
  • 20
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO14-1 19.00 - 20.15 Erwin Schneiders, Cris Meijer
  • E1
  • 18
  • -
v.v. de Blokkers 35+1 20.00 - 21.30 René Broersen
  • E2
  • 8
  • sleutel
v.v. de Blokkers 35+2 (zon) 20.00 - 21.30 Othman Namri
  • E2
  • 8
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO17-2 20.00 - 21.30 Rick Brouwer, Robin Rempt
  • A2
  • 2
  • -
v.v. de Blokkers JO19-1 20.00 - 21.30 Koen op den Kelder
  • A1
  • 1
  • sleutel
v.v. de Blokkers O23-1 20.00 - 21.30 Henk Andria Valero
  • F1
  • 11
  • sleutel
v.v. de Blokkers O23-2 20.00 - 21.30 René Smits, Pierre van Soest
  • F2
  • 12
  • sleutel
v.v. de Blokkers 2 20.15 - 21.30
  • E1
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers 3 (zon) 20.15 - 21.30
  • E1
  • 5
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. de Blokkers JO10-1 16.45 - 17.45 Ömer Demirtas
  • E2
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers JO10-2 17.45 - 18.45 Ricky Janssen
  • E2
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers JO12-3 17.45 - 18.45 Esther Van Roozelaar , Roy van der Linden
  • E1
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO15-1 18.15 - 19.45 Ayoub Salimi
  • F2
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO16-1 18.15 - 19.45 Damian Gooyers, Marco Kempe
  • F1
  • 7
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO13-1 18.30 - 19.45 Wali Ahmad
  • A2
  • 8
  • sleutel
v.v. de Blokkers JO13-2 18.30 - 19.45 Marco Robert, Gafour Amozlouf
  • A1
  • 9
  • -
v.v. de Blokkers MO13-1 18.45 - 20.00 Ilva Bakker
  • E, kunstgras
  • 19
  • -
v.v. de Blokkers MO15-2 18.45 - 20.00 Mark Dop, Daan Eijking
  • E, kunstgras
  • 15
  • -
v.v. de Blokkers MO15-3 18.45 - 20.00 Vincent Oudt, Floris Schenk
  • E, kunstgras
  • 18
  • -
v.v. de Blokkers JO15-2JM 19.45 - 20.45 Edwin van der Rol, Breunis Fieret
  • F1
  • 10
  • -
v.v. de Blokkers JO15-3 19.45 - 20.45
  • F2
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers 1 20.00 - 21.30 Wali Ahmad, Michel van der Meer, Hans Zwagerman
  • A, kunstgras
  • 1
  • Geel shirt, sleutel
v.v. de Blokkers 2 20.00 - 21.30 Wali Ahmad, Michel van der Meer, Hans Zwagerman
  • A, kunstgras
  • 1
  • -
v.v. de Blokkers VR1 20.00 - 21.30 Gaby van der Werf, Richard Andriessen
  • E2
  • 17
  • sleutel

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. de Blokkers JO12-4 18.30 - 19.30 Erik Horst
  • E2
  • 3
  • -
v.v. de Blokkers JO19-1 (zon) 19.30 - 21.00 Johan de Graaff
  • F2
  • 5
  • -
v.v. de Blokkers 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • E2
  • 2
  • sleutel
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!